The Butterfly Button
דלג לתוכן העמוד

לישכה/ מזכירות

אלירם אזולאי
ראש המועצה
דרור דותן
מנכ"ל מועצה
דורית קריימר
עוזרת מנכלית
גליה ברמי
מנהלת לשכת ראש המועצה
רויטל סופר
מנהלת לשכת מנכל
מרכזיה
מרכזיה

מבקר המועצה

חינוך

הודיה אלימלך
מנהלת מחלקת גנים
יפעת סלומון
מנהלת אגף החינוך
יוני נחום
רכז תחום בתי ספר
רעות אינהסז
מזכירת מחלקת חינוך
מיכל פרנקל
קב"ס
אוסנת נחום
קב"ס
כרמית טולדנו
רכזת סייעות חינוך מיוחד
תהילה לנזמן
מזכירת מחלקת גנים

שירות פסיכולוגי

גל תמים סיקולר
מנהלת שפ''ח
רון תמיר
פסיכולוגית
אדוה בשן רגב
פסיכולוגית
עופרה יצחק
מזכירת השפ"ח ורכזת חינוך מיוחד
לימור לוי
פסיכולוגית

הנדסה

אבישי צוברי
פקח רישוי ואכיפה
יונתן שמיר
מהנדס המועצה ומנהל האגף
לילך פסח
רכזת פרוייקטים
בקי תורג'מן
מנהלת הועדה ורכזת רישוי
גרשון זלכה
רכז תכנון

גזברות

גל מור
מנהל מחלקת גבייה
רונן כהן
גזבר המועצה
הילה בוגטוס
רכזת תברי"ם
אודליה כהן
מנהלת חשבונות ספקים
אלונה נגאוקר
מזכירת מחלקה
סינטיה קוסטיקה
רכזת תחום הנחות וביוב

רכש ובטיחות

איציק רוזיליו
רכש ובטיחות

תיירות ודוברות

עינב עוזרי
מנהלת משרד
מוריה פרוינד
מנהלת מחלקת תיירות
טל רחמני
דוברת המועצה

רווחה

מירב מרצ'נה
מזכירת המחלקה
אפרת נוימן
רכזת תחום פרט ומשפחה ועו"ס לסדרי דין
רחל לשם
רכזת תחום חוק הנוער, נוער וצעירים
אוריה צוברה
עו"ס צח"י וקהילה
רוני שריג
עו"ס משפחות
מוריאל טליה
עו"ס משפחה ורכזת תכנית ראשית
שירה גולדברג
עו"ס משפחה
תהילה גולדשטיין
עו"ס משפחה , רכזת סמך קהילתי
ענת הילר
עו"ס אלימות במשפחה ונפגעי עבירה
רגב מרגל
עו"ס צעירים
אביטל אופנהיימר
עו"ס להבה
אמונה ניסים
עו"ס תוכנית מתחברים
תהילה ברטימור
רכזת מענים תחום ותיקים ומועדונית צרכים מיוחדים
אביהו אינהסז
מנהל מרכז משלים למשפחות צמי"ד
דינה כהן
עובדת זכאות
נעמי פרץ
עו"ס רווחת העובד
מירב בן צור
מרכזת מועדון ותיקים- שני ליבנה

מרכז להתפתחות הילד

ווצאפ למרכז להתפתחות הילד

מרים זוננפלד
מזכירת המרכז
יפעה פולק
מנהלת המרכז

תחבורה

פקס תחבורה: 073-2370638

בטחון

אמונה פישמן
אחראית מתנדבים מד"א
ענת ישעיהו
מנהלת לשכה
איציק בן דוד
מנהל מרכיבי ביטחון
איציק קדוש
כיבוי, מטווח, מוקד וכיתות כוננות
נטלי אדרי
קב"ט מוס"ח וסגנית קב"ט
אפי משה
קב"ט מוס"ח
שער המועצה

גבי ארנס
שוטר קהילתי צפוני

תשתיות ופרוייקטים

דינה אמיתי
מנהלת לשכה ורישוי עסקים
רונן נאמן
מנהל תחום פסולת ומחזור
אבי שבת
סגן מנהל אגף תשתיות
בצלאל בר חי
רכז תחום ביוב והולכה
מתניה אליהו
פקח רישוי עסקים
מיכאל ורנבסקי
וטרינר מועצה
יצחק אחרק
אחזקת מבני ציבור וגני ילדים
מרקי עזרן
תברואן המועצה

קרקעות

ועד עובדים

מועצה דתית

החברה לפיתוח הר חברון

דפנה זולדן
הנהלת חשבונות וכספים
רווית אוזן
הנהלת חשבונות וכספים
משה אזולאי
תחבורה
ולדימיר צ'וקלר
תחבורה
סיגל פוגל
תחבורה
חיים איבגי
תחבורה
רעות הראל
לשכה
נעמי מולכו
לשכה
מאור שוקרי
לשכה
טלי בולגריו
מנהלת קשרי לקוחות וחינוך
חדי טייכמן
הנהלת חשבונות וכספים
דוד אזולאי

יערית לנידאו
הנהלת חשבונות וכספים

מערכות מידע ותקשוב

דן קאפח
מנהל מערכות מידע ותקשוב
אליהו יצחק
אחראי מחשוב

מוקד בטחוני

מתנ''ס הר חברון

יעל סגל
רכזת חיילים משוחררים ותחום ההתנדבות
ענבל מלכה
בטחון קהילתי
חן בראל
רכזת גבייה
אלינוי חן
מנהלת אגף תרבות
בני זרביב
מנהל המתנ''ס
עופרה כוכב
מנהלת תחום גיל הרך
מירב מרצ'נה
מנהלנית צהרונים
אוסנת אבו
רכזת נוער
אושרת שלם
מנהלת תחום ספורט

אדורה

אשכולות

משרד אשכולות

ליאור אזולאי
מזכיר היישוב

בית חגי

משרד ישוב

ליאור עזרא
מזכיר

בית יתיר

משרד יתיר

איתמר שמאי
מזכיר ישוב

כרמל

משרד כרמל

יהונדב וינברג
מזכיר ישוב

ליבנה

משרד ליבנה

איתן להב
מזכיר ישוב

מעון

משרד מעון

אלון קרקובסקי
מזכיר ישוב

מעלה חבר

משרד מעלה חבר

רפאל מירון
מזכיר ישוב

נגוהות

משרד נגוהות

אליהו מור יוסף
מזכיר ישוב

סוסיא

משרד סוסיא

חוה קינד
מנהלת ישוב

סנסנה

משרד סנסנה

דובי מגנהיים
מזכיר ישוב

עומרים

משרד טנא עומרים

מאיר שכטר
מזכיר ישוב

עתניאל

משרד עתניאל

סיגלית מאור
מנהלת ישוב

שמעה

משרד שמעה

חגי מולדיק גליק
מזכיר ישוב

תלם

משרד תלם

אור אומן
מזכיר ישוב

חירן

משרד חירן

ירון גבאי
מזכיר ישוב

אביגיל

משרד אביגיל

עופר גזית
מזכיר ישוב

אשתמוע

מ. יאיר

אביאל אזולאי
מזכיר ישוב

עשהאל

שילה אלקסלסי
מנהל משרד שילה אלקסלסי
ווצאפ בלבד
אריה אידלס
מזכיר הישוב אריה אידלס
רבש"ץ
רבש"ץ

אדוריים

אבי אשר
מזכיר ישוב